Şuraya Özel TransferMall of Antalya
Antalya'nın en büyük AVM'si — 250+ mağaza, food court, sinema ve iç mekan akvaryumu.
Mall of Antalya
Mall of Antalya, Türkiye'nin Akdeniz bölgesindeki en büyük alışveriş merkezi — Mango, Zara, H&M, LC Waikiki dahil 250+ mağaza, ayrıca Apple Premium Reseller, Sephora, Decathlon ve alt katta devasa bir Migros süpermarket. Sinema, bowling, iç akvaryum ve 30+ restoranlı food court yarım gün durağı yapar. Havalimanına sadece 4 km.
Mall of Antalya öne çıkanları
Mall of Antalya için yolculuk püf noktaları
Mall of Antalya için transfer fiyatları
Özel Eco Van için sabit EUR fiyat (6 kişiye kadar) — rezervasyonda daha geniş Vito ve V-Class seçenekleri mevcut.
Gidiş-dönüş 6 saate kadar bekleme dahil. Daha uzun mu? Günlük tarife için yazın.
Mall of Antalya transfer · sık sorulan
Antalya Havalimanı'ndan Mall of Antalya'ya transfer ne kadar?
Tek yön €40 — sadece 4 km (7 dakika sürüş). Birçok misafir ayrı bir gezi rezerve etmek yerine küçük ek ücretle otel transferine AVM molası ekler.
AVM Pazar günleri açık mı?
Evet — yılın her günü 10:00–22:00 açık, tüm bayram günleri dahil.
KDV iadesi alabilir miyim?
Evet — AB dışı sakinler €100 üzeri alışverişlerde KDV iadesi (Global Blue) talep edebilir. Fişleri saklayın ve check-in öncesi havalimanı tax-free gişesinde damgalatın.
Mall of Antalya ile TerraCity arasındaki fark nedir?
Mall of Antalya daha büyük (250 mağaza) ve havalimanına daha yakın (4 km). TerraCity Lara otellerine daha yakın (havalimanına 8 km) ve biraz daha fazla yemek seçeneği var.
Havalimanına gidiş/dönüş yolunda AVM'de durabilir miyim?
Evet — rezerve edilmiş transferinize 60 dakikalık AVM molası €10 ek ücret. Rezervasyonda söyleyin, şoför rotayı buna göre planlar.